Spring naar content

Agenda items

Januari 2023

ma 30 jan
Toetsweek 2 voor alle leerlingen – 30-1 t/m 3-2 (6-2 voor V6)

Februari 2023

vr 03 feb
19.30-23.00 uur: Zjee Huub – Neonfeest
ma 06 feb
6V – Laatste dag toetsweek 2
ma 06 feb
11.00-12.30 uur: 4H.beco1 Bedrijfsbezoek bij Restaurant/Hotel Manna – Reinout van der Molen en Tom Bouwens
di 07 feb
Start S2-P3
wo 08 feb
WON Tweedaagse klas 1
wo 08 feb
19.00 uur: Profielmarkt leerjaar 3
do 09 feb
WON Tweedaagse klas 1
do 09 feb
10.30-12.00 uur: 4V.beco1 Bedrijfsbezoek Restaurant/Hotel Manna – Reinout van der Molen en Frida de Wit
za 11 feb
10.00-15.00 uur: OPEN DAG
ma 13 feb
40-minutenrooster 13-02 t/m 17-02
ma 13 feb
5H en 6V – PWS inleveren
vr 17 feb
Prognose/pakket voorlichting
ma 20 feb
Voorjaarsvakantie 20 t/m 24 februari
ma 27 feb
40-minutenrooster 27-02 t/m 28-02
ma 27 feb
Rapportuitreiking + advies leerjaar 2
ma 27 feb
09.00-11.30 uur: 1a – Junior-technovium
ma 27 feb
12.30-15.00 uur: 1b – Junior-technovium
di 28 feb
14.00-16.00 uur: 2d Bijeenkomst 2 – Project ‘vergeten recepten’ in de Lindenberg
di 28 feb
09.00-11.30 uur: 1c – Junior-technovium
di 28 feb
WON-dag bovenbouw (hele dag)

Maart 2023

wo 01 mrt
12.30-15.00 uur: 1d – Junior-technovium
do 02 mrt
19.30-21.00 uur: Online ouderavond Iriszorg: Roken, drinken en drugs klas 3 en hoger
do 02 mrt
4KCV – Amsterdam (hele dag)
do 02 mrt
09.00-11.30 uur: 1e – Junior-technovium
do 02 mrt
12.30-15.00 uur: 1f – Junior-technovium
vr 03 mrt
12.40 uur: Opgeven herkansing TW2
ma 06 mrt
Trialogen leerjaar 1 t/m 6 / 06-03 t/m 24-03
di 07 mrt
08.30-09.15 uur: 3M Netwerktraining VMBO on Stage – les wordt verzorgd door externe
do 09 mrt
08.30-12.35 uur: 2a en 2b – Xperience House in Hubertus-hal
vr 10 mrt
08.30-12.35 uur: 2c en 2d – Xperience House in Hubertus-hal
ma 13 mrt
PWS presentaties 5H en 6V (verspreid over de dag) 4H en 5V zijn publiek
ma 13 mrt
Herkansingen toetsweek 2
di 14 mrt
PWS presentaties 5 havo + 6 vwo, 4 havo + 5 vwo zijn publiek
di 14 mrt
11.00-15.00 uur: Gymnasiumdag voor alle gymnasiumklassen, behalve de 6e klas
wo 15 mrt
Schoolfotograaf
do 16 mrt
08.30-12.35 uur: 2e en 2f – Xperience House in Hubertus hal
do 16 mrt
Kangoeroe-wedstrijd Wiskunde voor deelnemende leerlingen (hele dag)
do 16 mrt
4M – Excursie aardrijkskunde water (hele dag)
do 16 mrt
Schoolfotograaf
vr 17 mrt
20.00 uur: Schoolmusical
za 18 mrt
20.00 uur: Schoolmusical
zo 19 mrt
15.00 uur: Schoolmusical
di 21 mrt
12.30-16.30 uur: 3M – VMBO on Stage: beroepenfeest
vr 24 mrt
Einde trialogen
vr 24 mrt
6V – Toetsweek 3
ma 27 mrt
Voorlichting COC voor alle tweede klassen
ma 27 mrt
Toetsweek 3 – examenklassen 27-3 t/m 31-3
ma 27 mrt
10.30-11.20 uur: 1b, 1d en 1e Schrijversbezoek Chinouk Thijssen
ma 27 mrt
11.25 – 12.10 uur: 1a, 1c en 1f Schrijversbezoek Chinouk Thijssen
di 28 mrt
20.00 uur – 5 Gymnasium – voorstelling Schouwburg Nijmegen
di 28 mrt
19.30-21.00 uur: Ouderraadavond met oudercafé – Lezing van Patrick van Veen
di 28 mrt
Klas 3 – Mondeling Frans

April 2023

ma 03 apr
Voorlichting COC voor alle tweede klassen
do 06 apr
3M – Doedag (werkbezoek) (hele dag)
vr 07 apr
13.45-15.45 uur: 2d Bijeenkomst 3 – Project ‘vergeten recepten’ in de Lindenberg
vr 07 apr
08.30–17.00 uur – Kijkdag kunstveiling project Moneymakers
za 08 apr
09.00-11.00 uur – Kijkdag kunstveiling project Moneymakers
za 08 apr
12.00-16.00 uur – Kunstveiling project Moneymakers
ma 10 apr
Tweede paasdag
di 11 apr
Ontwikkeldag 3 (alle leerlingen vrij)
wo 12 apr
Toetsweek 3 – niet-examenklassen – 12-4 t/m 18-4
wo 12 apr
Herkansingen examenklassen
do 13 apr
5H en 6V – Veldwerk aardrijkskunde (hele dag) – uitloopdag 13 oktober
di 18 apr
5H en 6V – PWS Finale avond (met uitloop op 20-04)
wo 19 apr
Dag tegen Pesten (geen activiteit)
ma 24 apr
Meivakantie 24-04 t/m 05-05

Mei 2023

ma 08 mei
Start S2-P4
di 09 mei
20.00 uur: 4 en 5 Gymnasium – KCV schouwburg voorstelling
do 11 mei
Start CE – tijdvak 1 11-05 t/m 26 -05
vr 12 mei
CE -tv 1
vr 12 mei
19.30-23.00 uur: Zjee Huub – Gala
ma 15 mei
CE -tv 1
ma 15 mei
3 Gymnasium – Trier 15-05 t/m 17-05
di 16 mei
14.00-16.00 uur: 2d Bijeenkomst 4 – Project ‘vergeten recepten’ in de Lindenberg
di 16 mei
CE -tv 1
di 16 mei
4H en 5V – Excursie Rotterdam – aardrijkskunde
wo 17 mei
CE -tv 1
do 18 mei
Hemelvaart 18 mei + vrije dag 19 mei
ma 22 mei
CE -tv 1
di 23 mei
CE -tv 1
di 23 mei
19.30-21.00 uur Klankbordgroep
wo 24 mei
CE -tv 1
do 25 mei
CE -tv 1
vr 26 mei
CE -tv 1
vr 26 mei
Herkansingen toetsweek 3
ma 29 mei
Tweede pinksterdag

Juni 2023

ma 05 jun
3M – (PO) Excursie Burgers Zoo Arnhem (hele dag)
ma 05 jun
2e en 2f – Xanten (hele dag)
di 06 jun
Leerjaar 2 – Keulenreis Duits / Escaperoom Frans (hele dag)
wo 07 jun
09.00-14.00 uur: 4H/4V/5V – Future Bites (ICT en Technologie) met informatica (+ evt. lln lj 3) – Klokgebouw Eindhoven
wo 07 jun
WON Tweedaagse klas 1
do 08 jun
WON Tweedaagse klas 1
do 08 jun
Leerjaar 2: Keulenreis Duits / Escaperoom Frans (hele dag)
do 08 jun
WON Expositie klas 3
ma 12 jun
13.45-15.45 uur: 2d Presentatie dag – Project ‘vergeten recepten’ in de Lindenberg (slotbijeenkomst)
ma 12 jun
Kennismakingsmiddag leerjaar 1 2023-2024 + fotograaf
wo 14 jun
Uitslag CE tv1
ma 19 jun
CE – tv 2
di 20 jun
CE – tv 2
wo 21 jun
CE – tv 2
vr 23 jun
Ontwikkeldag 4 (alle leerlingen vrij)
ma 26 jun
Toetsweek 4 26-06 t/m 30-06
vr 30 jun
Uitslag CE – tv 2

Juli 2023

ma 03 jul
Diplomauitreiking mavo
ma 03 jul
Inhaaldag TW4
di 04 jul
Diplomauitreiking havo
di 04 jul
Optie sportdagochtend [klas 1-2-3]
di 04 jul
Ontwikkeldag 5 (alle leerlingen vrij)
wo 05 jul
Diplomauitreiking vwo
wo 05 jul
Optie sportdagochtend [klas 1-2-3]
do 06 jul
Terugkomdag inhalen PW’, PO’s en SE’s
vr 07 jul
Terugkomdag inhalen PW’, PO’s en SE’s
ma 10 jul
Collegekamp
wo 12 jul
Boeken inleveren voor alle leerlingen
za 15 jul
Zomervakantie OP + leerlingen 15-07 t/m 25-08
za 22 jul
Zomervakantie OOP 22-07 t/m 18-08