Spring naar content

Agenda items

Januari 2022

vr 28 jan
Toetsweek 2
ma 31 jan
Toetsweek 2

Februari 2022

di 01 feb
Toetsweek 2
wo 02 feb
Toetsweek 2 wo
do 10 feb
19.00-21.30 uur: Profielmarkt leerjaar 3 – online
vr 25 feb
10.30-11.20 uur: Herkansingen 4M, 4/5H – lesuur 1 + 2 studieverlof, na 4e uur les volgens rooster
vr 25 feb
Deadline invullen voorlopige profielkeuze leerjaar 3
vr 25 feb
08.30-10.10 uur: Herkansingen 5/6V – na 2e uur les volgens rooster
ma 28 feb
Voorjaarsvakantie 28 februari t/m 4 maart

Maart 2022

wo 16 mrt
08.30-20.00 uur: Excursie tekenen – 4mhv, 5hv, 6v
di 29 mrt
Workshops film – H4 / hele dag
di 22 mrt
09.15-12.35 uur: Workshop Fotografie – 3M
wo 16 mrt
Schoolfotograaf
do 17 mrt
Schoolfotograaf
do 24 mrt
Excursie KCV Amsterdam – 4Vkcv en 5Vkcv
vr 18 mrt
20.00-23.30 uur: Galafeest – leerjaar 1 en 2
ma 07 mrt
12.00-14.30 uur: Oriëntatieroute Junior Technovium – klas 1f
ma 28 mrt
09.00-11.30 uur: Oriëntatieroute Junior Technovium – klas 1b
ma 28 mrt
12.00-14.30 uur: Oriëntatieroute Junior Technovium – klas 1a
ma 28 mrt
Toetsweek 3 – examenleerlingen 28-03 t/m 01-04
wo 30 mrt
Toetsweek 3 – examenleerlingen
do 31 mrt
Toetsweek 3 – examenleerlingen
di 29 mrt
Toetsweek 3 – examenleerlingen
wo 16 mrt
Trialogen leerjaar 1 t/m 6: 14 t/m 25-3
di 29 mrt
19.30 uur: Online voorlichtingsavond Ouderraad
vr 18 mrt
Deadline invullen definitieve profielkeuze leerjaar 3

April 2022

vr 01 apr
Toetsweek 3 – examenleerlingen
ma 04 apr
TheaterAanZ – Hannah – leerjaar 3
di 05 apr
TheaterAanZ – Hannah – leerjaar 3
wo 06 apr
19.30-21.00 uur: Ouderraad (online)
do 07 apr
4H – aardrijkskunde – excursie Rotterdam
vr 08 apr
19.30-23.00 uur: Zjee Huub – Neon Party
do 14 apr
Ontwikkeldag
vr 15 apr
Toetsweek 3 -15-04 t/m 22-04
vr 15 apr
Herkansingen examenklassen
ma 18 apr
Tweede Paasdag
di 19 apr
Toetsweek 3
wo 20 apr
Toetsweek 3
do 21 apr
Toetsweek 3
vr 22 apr
Toetsweek 3
ma 25 apr
Meivakantie 25 april t/m 6 mei
ma 25 apr
Periode 4: 25 april t/m 15 juli
wo 27 apr
Koningsdag
di 19 apr
Dag tegen pesten
wo 20 apr
19.30 uur: ALV Oudervereniging (online)
do 07 apr
19.00-21.30 uur: 4M-4H-5H-5V-6V – Beroepenavond op het Kandinsky College
wo 06 apr
09.30-13.30 uur: Sportdag – leerjaar 1
vr 22 apr
Laatste lesdag examenklassen (Movieworld)
wo 06 apr
Gastoptreden Sinan Can – 4e leerjaar i.k.v. project “In Europa” (gsn)
di 12 apr
18.45-21.00 uur: 2e en 2f Activiteit ouders-leerlingen – keuze klassieken en/of WON
vr 08 apr
08.45-11.00 uur: 3Ma – bezoek Novio Tech Campus

Mei 2022

ma 09 mei
12.00-14.30 uur: Oriëntatieroute Junior Technovium – klas 1c
di 10 mei
Documentaire festival – 4H – CKV/Geschiedenis/Mediahuis (onder voorbehoud)
di 10 mei
5V – aardrijkskunde – excursie Rotterdam
do 12 mei
Centraal Schriftelijk Eindexamen (CSE) 12 t/m 30 mei – Tijdvak 1
do 12 mei
Eéndaags brugklaskamp – tweede klassen
vr 13 mei
Eéndaags brugklaskamp – eerste klassen
vr 13 mei
CSE
ma 16 mei
CSE
di 17 mei
CSE
wo 18 mei
CSE
do 19 mei
CSE
vr 20 mei
CSE
ma 23 mei
CSE
di 24 mei
CSE
wo 25 mei
CSE
do 26 mei
Hemelvaart
vr 27 mei
Vrije dag na Hemelvaart
ma 30 mei
CSE
wo 18 mei
1e en 1f – Nemo (Amsterdam) hele dag
do 12 mei
3M – excursie biologie (Burgers Zoo)
di 17 mei
4H en 4/5V – Excursies 3e klassen
di 24 mei
09.00-16.00 uur: 3Ha en 3Hb – Masterclass energietransitie (Darel educatie)
do 19 mei
12.30-14.30 uur: 3M -bezoek Yuverta (MBO)
wo 18 mei
4H en 4V met MAS naar Den Haag (30 LL)
wo 11 mei
12.00-14.30 uur: Oriëntatieroute Junior Technovium – klas 1d
ma 16 mei
10.30-12.10 uur: 3M en 3Va – Theater aan Zet
ma 16 mei
10.30 – 12.10 uur: 5V – Workshop CKV
ma 16 mei
12.40 – 13.20 uur: 5V – Workshop CKV

Juni 2022

ma 06 jun
Tweede Pinksterdag
wo 08 jun
19.30-21.00 uur: Ouderraad (op school)
do 09 jun
Uitslag CSE – tijdvak 1
ma 13 jun
Centraal Schriftelijk Eindexamen (CSE) 13 t/m 24 juni – Tijdvak 2
di 14 jun
CSE – 2
wo 15 jun
CSE – 2
do 16 jun
CSE – 2
vr 17 jun
CSE – 2
ma 20 jun
CSE – 2
di 21 jun
CSE – 2
wo 22 jun
CSE – 2
do 23 jun
CSE – 2
vr 24 jun
CSE – 2
do 23 jun
Toetsweek 4 bovenbouw
vr 24 jun
Toetsweek 4 bovenbouw
ma 27 jun
Ontwikkeldagdeel (ochtend of middag)
di 28 jun
Toetsweek 4 onderbouw + bovenbouw
wo 29 jun
Toetsweek 4 onderbouw + bovenbouw
do 30 jun
Toetsweek 4 onderbouw + bovenbouw
vr 03 jun
Podiumevent (Arno van Bergen)
za 04 jun
Podiumevent (Arno van Bergen)
di 21 jun
Kennismakingsmiddag nieuwe brugklasleerlingen
vr 24 jun
15.00-18.00 uur: Sneak preview groep 7
di 14 jun
Circuit de Canisius (Frans) – alle tweede klassen (een lesuur per klas)
wo 01 jun
Regiomanifestatie WON in Tilburg
di 14 jun
1e en 1f – WON-dagen klas
wo 15 jun
1e en 1f – WON-dagen klas
wo 15 jun
11.05 uur: 3e klas – WON expo moderne kunst
ma 16 mei
10.30 – 12.10 uur: 5V – Workshop CKV
wo 15 jun
Money Makers – afsluiting

Juli 2022

ma 11 jul
Diploma-uitreiking mavo 14:00
di 12 jul
Diploma-uitreiking havo 14:00
wo 13 jul
Diploma-uitreiking vwo 14:00
do 14 jul
Diploma-uitreiking geslaagden 3e tijdvak
vr 01 jul
Toetsweek 4 onderbouw + bovenbouw
vr 01 jul
Uitslag CSE – tijdvak 2
ma 04 jul
Toetsweek 4 onderbouw
di 05 jul
Centraal Schriftelijk Eindexamen (CSE) 5 t/m 8 juli – Tijdvak 3
wo 06 jul
CSE-3
do 07 jul
CSE-3
vr 08 jul
CSE-3
do 14 jul
Uitslag CSE-tijdvak 3
do 14 jul
08.00-17.00 uur: Iddink – inleveren schoolboeken
ma 18 jul
Zomervakantie 18 juli t/m 26 augustus
vr 08 jul
19.30-23.00 uur: Zjee Huub – Eindfeest
di 05 jul
Zjee Huub – eindfeest